+420 702 103 277 little.big.home@seznam.cz

Použité technologie

Naše mobilní domy mají ocelové nosné rámy sloužící ke snadnému usazení na základové patky či základovou plochu. Konstrukce domu je celodřevěná s výškou stropů nad 250 cm. 
Venkovní fasáda je zateplena polystyrenem a opatřena fasádou. Všechny domy disponují plechovou sedlovou střechou.

Naše domy mají plastová okna (také v dvoukřídlé – francouzské variantě) z více komorového profilu (6+) a troj sklem s UV ochranou. Vstupní bezpečnostní dveře jsou rovněž opatřeny troj skly. Uvnitř stěn se nachází kvalitní desková příčková minerální výplň, samozřejmostí je také použití správné kvalitní parozábrany, jak ve všech stěnách tak ve stropě i pod krytinou.

Koupelna v domě je vybavena toaletousprchovým koutemumyvadlem se skříňkoutopným žebříkem a bojlerem. Podlaha koupelny je vydlážděna kvalitní dlažbou a zdi jsou opatřeny keramickým obkladem, vodovodní baterie spolu s keramickým jádrem jsou vybrány s ohledem na co nejdelší životnost. Zdi koupelny jsou opatřeny další vrstvou impregnovaného sádrokartonu a samozřejmě také hydroizolací.

Elektroinstalace je vedena od několika jističů v ochranné trubce (husí krk) a zakončená protipožární krabicí. Vodoinstalace je vždy testována na tlak 8 barů po dobu 48 hodin.
 Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou bez spotřebičů, v případě zájmu je však možné osadit spotřebiči dle domluvy. Fasáda domu nemá vybranou barvu a je tak možnost si ji vybrat do termínu její finalizace.

Dům je vyroben plně dle platných stavebních norem a je tak možné jej zkolaudovat. Ke všem standardům zmíněným výše je při předání dodána i kompletní fotodokumentace stavby, aby bylo možné zkontrolovat každý krok i obsažený materiál.

Zůstaňme v kontaktu

Zaujal Vás některý z nabízených mobilních domů? Nebo máte dotaz k uvedeným informacím? Nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve to bude možné!

1 + 4 =