+420 702 103 277 little.big.home@seznam.cz

Financování

Pořízení vlastního bydlení je u většiny z nás životní investicí. Financování bývá častokrát řešeno pomocí spotřebitelského úvěru na bydlení (tj. hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření, překlenovací úvěr, aj.). Základem úspěchu je tedy mít schopného finančního poradce a realizační firmu, kteří vám pomohou zajistit potřebné finance a kvalitní projekt. To vše v logické návaznosti, termínech a kvalitě. 

Kvalitní realizační firma je schopna zařídit vše potřebné od projektové dokumentace vašeho vlastního bydlení, až po fyzické dodání hotové stavby. Díky mobilnímu domu si můžete splnit sen o vlastním bydlení za rozumné finance a umístit jej na svůj pozemek. Dnes lze i na takovouto stavbu získat úvěr na bydlení od společností finančního trhu.

A to ještě není vše – k mobilnímu domu nepotřebujete stavební povolení ani ohlášení stavby. Co víc si přát.

„Kvalitní realizační firma je schopna zařídit vše potřebné od projektové dokumentace vašeho vlastního bydlení, až po fyzické dodání hotové stavby.“

Zajištění financování

Ve spolupráci s kanceláří pana Václava Talhofera zajišťujeme také financování všech typů našich mobilních domů tak, aby cesta k vašemu vysněnému bydlení byla příjemná, a ne plná strastí a nervů, jestli vše zvládnete.

Pokud jste se právě doma rozhodli pro vlastní bydlení, ale nevíte, co vše je třeba, zavolejte nám nebo nám napište pomocí formuláře níže, a my vám rádi se vším pomůžeme a osobně probereme.

Zůstaňme v kontaktu

Zaujal Vás některý z nabízených mobilních domů? Nebo máte dotaz k uvedeným informacím? Nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve to bude možné!

9 + 2 =