+420 702 103 277 little.big.home@seznam.cz

Eliška 3+kk

Celoročně obyvatelný, nízko nákladový mobilní dům dispozice 3+kk o velikosti 12 x 4 m. Dům má celkem 4 místnosti – obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním koutem odděleném polopřepážkouložnicidětský pokoj, a koupelnu s toaletou. Čelní stěna obývacího pokoje je tvořena francouzským oknem. Tento dům je ideální volbou pro pár i rodinu.

Dům je tvořen rámovou konstrukcí ze dřeva opláštěnou OSB deskami. Všechny stěny, příčky, strop i podlaha jsou vyplněny deskovou minerální vatou snižující hluk a zaručující tepelnou odolnost domu. Součástí konstrukce je použití vhodné paro zábrany a následné opláštění OSB deskou z obou stran. Z venkovní strany domu se nachází další zateplení v podobě fasádního polystyrenu s fasádou, což snižuje náklady na vytápění na minimum (a to i při -20 °C).

Základ domku tvoří ocelový rám o rozměru 11,5 x 3,5 m, který slouží jako styčný prvek s patkami nebo základovou plochou pro usazení domku na pozemku. Rám je oproti obvodu zdi zmenšený, a to skrze možnost zaizolování základu stavby.

Výška stropů po celém domě je nad 250 cm, dům je tudíž možné zkolaudovat.

Okna i dveře jsou opatřeny trojitým sklem a vícekomorovým rámem.

Elektrické rozvody jsou připraveny na zapojení k venkovnímu sloupku pro přívod energií na 380 V. Z rozvaděče vede několik okruhů na samotné zásuvkysvětla či topení. O topení se starají nástěnné konvektory s termostatem či časovačem. U některých typů je také možné připojení k Wi-Fi, což oceníte zejména při plánování chytré domácnosti. Konvektory jsou rozmístěny vždy po jednom kuse na místnost, mají několika stupňové ovládání a výkon 0-1 000 W, což tvoří s tepelnou izolací domu ideální a nenáročnou kombinaci s lehce vyměnitelnou součástí. V koupelně se o topení stará topný žebřík s olejovou náplní.

Koupelna je dodávána vždy hotová a obsahuje následující vybavení: sprchový kout včetně sprchového setu hlavic a baterietoaletuumyvadélko se skříňkou a bateriíbojler a topný žebřík. Stěny jsou obloženy obklady a podlaha dlažbou. Stěny v koupelně jsou složeny z hydro izolace a impregnovaného sádrokartonu.

Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou bez spotřebičů, je však možné ji dle domluvy osadit takovými, které si vyberete. Kuchyňská linka nemusí být součástí výroby, pokud si ji nebudete přát.

Vodoinstalace bude vždy testována na tlak 8 barů po dobu 48 hodin. Střecha domu je vyrobena z plechové krytiny přičemž pod krytinou se nachází paro fólie. Navíc je možné si zvolit dle nabídky výrobce vzor i barvu pod krytinou střechy.

Volitelné prvky

U domu je možné zvolit si barvy následujících prvků:

  • oken a dveří,
  • stěn, fasády,
  • střešní krytiny (včetně vzoru),
  • koupelny dle individuální domluvy,
  • kuchyňské linky dle aktuální nabídky výrobce nebo zajištění si vlastní varianty.

Cena domu

Cena typového domu Eliška 3+kk se pohybuje od 1 350 000 Kč (bez DPH).

Pro více informací a upřesnění ceny doporučujeme domluvit si s námi osobní konzultaci. Cena konzultace je 2 500 Kč a v případě realizace zakázky bude odečtena z finální ceny domu.

Máte zájem o tento dům

Nebo máte dotaz k uvedeným informacím? Nebo nás chcete jen pozdravit? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve to bude možné!

8 + 11 =